Kuzenler Evden Eve Nakliyat Logo

Hakkımızda

  1. Home
  2. Hakkımızda

Hakkımızda

Kuzenler Evden Eve Nakliyat

Kuzenler Nakliyat’a Hoşgeldiniz

Kalite politikası ve profesyonelliği ile Balıkesirde Evden Eve Nakliyat, Balıkesir Edremitte ve birçok komşu illerimizde ve ilçelerimizde bölgenin en çok tercih edilen firması haline gelmiştir.

Biz Kimiz ?

Kuzenler Nakliyat Edremit ve çevre ilçelerine hizmet vermekte olan bir taşıma şirketidir. Edremit evden eve nakliyat denilince akla gelecek ilk isim olacağına inanarak kurduğumuz firmamız, kaliteli, güvenli, profesyonel ekip ve ekipmanlarıyla evden eve nakliyat sektöründe markalaşmıştır.

Kuzenler Nakliyat çalışanları idari personel ile ** kişilik bir ekibe sahiptir. Elemanlarımızın tamamı SSK’lı bodroludur. Yurtiçi ve yurtdışı ev eşyası, mobilya, elektronik eşya, tıbbi cihaz, piyano gibi değerli eşyaların taşımasını itiba ile yapmaktayız. 10 m3 ‘den 93 m3’e kadar farklı ebatlarda araç parkımızla evden eve nakliyat sektörü haricinde kuru yük nakliyatı da yapmaktayız.

Kalite Politikalarımız

Personel Gelişimi ve Performansı
Çalışanlarımızı tatmin edecek koşullar sağlayarak, bireysel gelişimlerini, performanslarını arttıran ve tam katılımını sağlayan destekler,
Müşteri Memnuniyeti
Müşteri memnuniyetini hedef alan kalite yaklaşımını benimsemek.
Yenilikçi Firma Kültürü
Sürekli gelişime açık yenilikçi firma kültürü oluşturmak.
Belgeli ve Sigortalı Taşıma
Gerçekleştirdiğimiz nakliyatlarda tamamen belgeli ve sigortalı çalışarak müşterilerimizin güvenini kazanmak.

BENZER İÇERİKLER